רשת חנויות אולטימו מציעה שתי קולקציות של רהיטים – רהיטים בצביעת ווש או רהיטים בצביעה בתנור.

הקו המאפיין את שתי הקולקציות כמעט זהה – רהיטים בסגנון פרובנס–רטרו. עיצוב חם וביתי, עם פיתוחים מעץ, רגליים מעוגלות, צבע לבן או שמנת, עם שיופים בפינות או בלעדיהם.

סגנון הפרובנס מאפשר לרהט את הבית תוך שימת דגש על שילוב בין ישן לחדש, להוסיף חמימות תוך כדי יצירת אמירה עיצובית, ולענות על הצורך במקומות אחסון מבלי לוותר על האסתטיקה.

רהיטי הרטרו שלנו משלבים ניחוח של פעם ועם זאת מקבלים נגיעה מודרנית על ידי צביעת הרהיטים בלבן או שמנת, בווש או צביעה אטומה. הגוונים הבהירים מעניקים תחושת ניקיון, גודל, מרחב ואסתטיקה עיצובית ומאפשרים להוסיף פרטי ריהוט לחלל מבלי להעמיס עליו.

קולקציית ווש

הקולקציה הוותיקה והמוכרת שלנו מתאפיינת במראה רטרו-פרובנס ובצביעת ווש בלבן-שמנת.

הפריטים הצבועים בצבע ווש משלבים שיופים בפינות על מנת להקנות מראה עתיק לפריט. בקולקציה מגוון ענק של שידות כניסה, קונסולות בגדלים שונים, שידות מיטה, שידות איפור, שידות אחסון, קומודות, שולחנות כתיבה, כוורות, כיסאות ושרפרפים, שידות נעליים, מזנונים, ויטרינות ומדפים.

שידה לדוגמה צבע ווש

קולקציית צביעה בתנור

קולקציה זו באה לענות על הצורך בעיצוב במראה רטרו עם נגיעה של מודרניות, שכן הצביעה האטומה מוסיפה נופך עכשווי לרהיטים

הקו החדש של הרהיטים בצביעה אטומה בתנור כולל פריטים גדולים יותר כגון מיטות בגדלים שונים, ארונות, שולחנות כתיבה, שידות אחסון, שידות מיטה עם מגירות או מדפים, שידות כניסה, איפור, ספריות, כוורות, מדפים ומראות.

שיטת הצביעה הייחודית בתנור מבוצעת בשלוש שכבות ובטמפרטורה מיטבית למניעת דהייה וקילוף. 

שידה לדוגמה צבע בתנור

התמונות באתר להמחשה בלבד. ייתכנו הבדלי גוון בין המסך לבין המוצר בפועל

כל המוצרים בעלי פרזול איכותי וידיות הניתנות לבחירה ושינוי